Bliźniacy z Waterford trafili do serca prezydenta

bliźniacy
fot. Irish Independent

Siedmioletni bliźniacy Logan i Pearson O’Keeffe z Waterford otrzymali osobiste podziękowanie od Prezydenta Michaela D. Higginsa, który był zachwycony listem napisanym przez chłopców. W liście tym braci piszą o tym, że szacunek dla innych ludzi pokazuje prawdziwego ducha Świąt Bożego Narodzenia.

Jednocześnie poprosili prezydenta, by ten pomógł im nagłośnić potrzebę okazywania sobie wzajemnego szacunku w nadchodzące święta oraz przez cały rok. Prezydent zachwycony listem od chłopców napisał do nich osobiste podziękowania, w których polecił braciom, by wyrośli na dobrych ludzi, z których wszyscy będą dumni.

– Prawdziwym duchem Świąt Bożego Narodzenia jest okazywanie szacunku innym i bycie miłym dla każdego. Kiedy szanujemy innych świat staje się lepszy. […] Wiemy, że Jezus i Pan Prezydent jesteście najważniejsi i dlatego prosimy, żeby pan głosił innym, że szacunek i dobro są najważniejsze w te Święta – czytamy w liście wysłanym do prezydenta Higginsa.

Mieszkający na osiedlu Grantsown Village bliźniacy nie spodziewali się tak osobistej odpowiedzi od prezydenta Irlandii. Zarówno oni, jak i ich rodzice, dziadkowie i koledzy ze szkoły Gaelscoil Phortlairge byli zachwyceni reakcją prezydenta Higginsa na ujmujący za serce list.

Obaj chłopcy stwierdzili zgodnie, że osobiste podziękowania otrzymane od prezydenta będą dla nich dodatkową zachętą do podążania za swoimi marzeniami. Logan chce w przyszłości zostać astronautą, natomiast jego brat Pearson marzy o wstąpieniu w szeregi Gardy.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.