Burmistrz Waterford namawia do kupowania lokalnie

fot. Waterford Live

Burmistrz Miasta i Hrabstwa Waterford, Declan Doocey, zaapelował do mieszkańców regionu o zrobienie świątecznych zakupów w lokalnych sklepach i okazanie w ten sposób wsparcia dla miejscowych firm. Jednocześnie burmistrz, w imieniu całej Rady Miasta i Hrabstwa złożył wszystkim mieszkańcom Waterford życzenia spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Zdaniem burmistrza Doocey’a wszyscy powinniśmy się postarać, by okres świąteczny był radosny dla każdego mieszkańca regionu Waterford. Także poprzez kupowanie w lokalnych sklepach mieszkańcy Waterford i okolic mogą zapewnić powodzenie i dobrą koniunkturę miejscowym firmom i przedsiębiorcom.

– Zachęcam każdego, by spędził ten czas z rodziną i znajomymi, oaz by wspierał najbardziej potrzebujących. W nadchodzące Boże Narodzenie życzę wszystkim radości i szczęścia, a także spokoju – powiedział burmistrz Doocey.

Zachęcił on także mieszkańców Waterford, by docenili wysiłki lokalnych przedsiębiorców i częściej niż w latach ubiegłych korzystali z usług miejscowych sklepów i firm. Jego zdaniem tylko wsparcie mieszkańców pozwoli utrzymać się lokalnym firmom, dla których okres świąteczny powinien być czasem zwiększonych dochodów.

– Odwiedzając centrum miasta niemal codziennie widzę ile wysiłku włożyły liczne firmy w zapewnienie świątecznej atmosfery i świątecznego wystroju Waterford. Dodatkowo festiwale zimowe – Winterval w Waterford i Aglow w Dungarvan – sprawiają, że region trafił na świąteczną mapę Irlandii. Przyciąga to rzesze turystów, ale warto też, by o Waterford nie zapominali lokalni mieszkańcy – stwierdził burmistrz Doocey.

Składając wszystkim świąteczne życzenia zapewnił wszystkich, że w przyszłym roku władze lokalne podejmą wszelkie możliwe działania zmierzające do dalszej poprawy sytuacji w mieście i regionie. Zdaniem burmistrza rok 2019 będzie pełen wyzwań dla Waterford i wsparcie mieszkańców będzie kluczowe do powodzenia wszystkich planowanych projektów.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.