„Całe szczęście” od 5 kwietnia w kinie Odeon

Całe szczęścieJuż od 5 kwietnia w kinie Odeon w Waterford będzie można obejrzeć najnowszą polską komedię romantyczną „Całe szczęście”. Opowiada ona o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach.

„Całe szczęście” to pełna uroku i pozytywnej energii historia, w której w spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk), muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wkracza pełna energii i uroku gwiazda fitnessu Marta (Roma Gąsiorowska).

Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”.

Jego świat to spokojna przystań, wyzwania rodzicielskie, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawi się Marta…

Przebojowa kobieta i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „całe szczęście”?

Do kina Odeon w Waterford, oraz do kin w całej Irlandii, zapraszamy już od niedzieli 5 kwietnia.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.