Dooley’s Hotel najlepszym hotelem trzygwiazdkowym w Irlandii

Dooley’s Hotel
fot. Munster Express

Dooley’s Hotel w Waterford otrzymał w ubiegłym tygodniu nagrodę Gold Excellence Award oraz status najlepszego w Irlandii hotelu trzygwiazdkowego. Nagrody dla najlepszych hoteli oraz atrakcji turystycznych zostały przyznane na dorocznej gali CIE Tours International Annual Awards of Excellence w dublińskim ratuszu.

Była to już 29. edycja konkursu, w którym laureaci wybierani są na podstawie opinii klientów i turystów. W tym roku w głosowaniu na najlepsze hotele i atrakcje turystyczne wzięło udział ponad 32 000 osób.

Dooley’s Hotel nie jest jedynym hotelem w Waterford, który zdobył nagrodę w tym prestiżowym konkursie. Wyróżnienie otrzymał także Granville Hotel, natomiast Marine Bar oraz House of Waterford Crystal otrzymały wyróżnienia w kategorii atrakcji turystycznych.

Każdy ze zwycięzców i wyróżnionych otrzymał ocenę powyżej 92% przyznawaną przez klientów, turystów oraz sędziów konkursu. W sumie wyróżnienia przyznano 77 hotelom i atrakcjom turystycznym, a 13 z nich otrzymało główne nagrody w swoich kategoriach. W tej trzynastce znalazł się także Dooley’s Hotel.

CIE Tours International to jeden z najstarszych operatorów wycieczkowych w Irlandii. W tym roku obchodzi 87. rocznicę działalności i w tej chwili zatrudnia ponad 140 osób w swoich biurach w Dublinie, Londynie i w Nowym Jorku. W ubiegłym roku firma zanotowała 120 milionów euro przychodów, dzięki czemu może poszczycić się statusem jednej z najbardziej dochodowych firm z branży turystycznej w Europie. W tej chwili oferuje wycieczki po Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz większości krajów europejskich, a wśród jej klientów są turyści z dziesiątków krajów z całego świata.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.