Festiwal w Dunmore East przyciągnął tłumy

dunmore east przyciągnął tłumy
fot. Visit Waterford

Organizatorzy 10. festiwalu w Dunmore East twierdzą, że pogoda oraz liczne atrakcje przyciągnęły tłumy i sprawiły, że jubileuszowa edycja imprezy była naprawdę wyjątkowa. Po miesiącach przygotowań Fun, Fish and Food Festival okazał się wielkim sukcesem.

W ciągu trzech dni w tej nadmorskiej wiosce wystawiło się ponad 50 małych i dużych firm z całego regionu, a pod sceną główną nieustannie trwała zabawa przy dobrej muzyce.

– Odwiedzający mogli zobaczyć, co oferują lokalne firmy. W stoiskach ustawionych przy Dock Road można było znaleźć niemal wszystko, od zabawek po lody. Zorganizowaliśmy pogadanki i prezentacje związane z jedzeniem, które okazały się bardzo popularne. Zjechało mnóstwo lokalnych firm oferujących zdrowe jedzenie i napoje. Dla nich była to okazja, by zaprezentować się szerokiej publiczności, a goście festiwalu mogli popróbować nowych smaków – mówi Nora Boland, kierująca komitetem organizacyjnym.

W parku zorganizowano liczne atrakcje dla całych rodzin, a cały teren obok placu zabaw był przeznaczony na rodzinne pikniki. Był to jednocześnie obszar bezalkoholowy, co okazało się strzałem w dziesiątkę i przyczyniło się do rodzinnej, piknikowej atmosfery.

Na czas festiwalu centrum Dunmore East było zamknięte dla ruchu samochodowego, ale zdaniem Nory Boland nikt z mieszkańców nie narzekał na utrudnienia. Wszyscy wspólnie starali się wspomóc organizatorów festiwalu, który ściągnął do Dunmore East tłumy odwiedzających.

– Absolutnie fantastyczna impreza. Cieszymy się, że przyjechało tyle ludzi i że wyszło też słońce. Na każdym kroku czuć niezwykłe zapachy, można spróbować czegoś wyjątkowego, a między tym wszystkim widać mnóstwo uśmiechniętych dzieci – mówiła mieszkająca w Dunmore East Janet Tumulty.

Niektórzy goście mówili, że są na festiwalu od samego początku, jednak tegoroczny jest zdecydowanie największy i najlepiej zorganizowany. Z pewnością do sukcesu znacząco przyczyniła się pogoda, ale także świetne planowanie i liczne atrakcje miały w tym swój udział. Organizatorzy już zaczynają myśleć, jak sprawić, by kolejny festiwal był jeszcze lepszy i przyciągnął jeszcze więcej odwiedzających.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.