Festyn w parku wesprze Solas Centre

Solas Centre
fot. Solas Centre

W niedzielę 14 października centrum opieki nad osobami chorymi na raka Solas Centre zaprasza wszystkich na festyn, z którego przychody zasilą konto tej organizacji. Impreza będzie odbywać się w People’s Park i, jak zapewniają organizatorzy, każdy znajdzie na niej coś dla siebie.

Najważniejszą częścią festynu będzie charytatywny marszobieg Run and Walk for Life, którego metę zaplanowano właśnie w parku. Po zakończeniu biegu, około godz. 12:30 rozpocznie się rodzinny festyn, podczas którego będzie można wziąć udział w poszukiwaniu skarbów, pobawić się na dmuchanych zamkach, spotkać dzikie i udomowione zwierzęta.

Solas Centre
fot. Solas Centre

Organizatorzy zapewniają, że na festynie sponsorowanym przez Waterford Credit Union, nie zabraknie także atrakcji dla rodziców i młodzieży. Wśród nich warto wspomnieć chociażby o konkursie na najlepszy balon czy możliwości zagrania na specjalnych bębnach.

Atrakcje dla każdego

Jesienny festyn Solas Centre jest najważniejszą imprezą charytatywną w kalendarzu tej instytucji i będzie organizowany już po raz dziesiąty. Ośrodek na Williamstown wspierający osoby chore na raka i ich rodziny apeluje do wszystkich ludzi dobrego serca o okazanie wsparcia podczas niedzielnego festynu.

– Będzie to już nasz dziesiąty Run and Walk for Life i mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się zebrać rekordową sumę z datków od uczestników. Festyn w parku jest dla nas formą podziękowania wszystkim naszym sponsorom oraz ich rodzinom, bez których ośrodek nie istniałby – mówi Clair Moriarty z Solas Centre.

Ann Marie Drohan z Waterford Credit Union zachęca wszystkich mieszkańców Waterford do wzięcia udziału w marszobiegu lub do odwiedzenia parku.

– Zaplanowaliśmy atrakcje dla każdego, dla młodszych i starszych, dla dzieci i rodziców, dla rodzin i osób samotnych. Już samo pojawienie się na imprezie będzie wsparciem dla szczytnego celu jakiemu przyświeca istnienie Solas Centre.

Impreza potrwa w godzinach 12.30 – 15.30 a więcej informacji na temat programu dania można uzyskać w siedzibie Waterford Credit Union przy Parnell Street lub na stronie wydarzenia na Facebooku.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.