Garda szuka sprawców pobicia trenera Waterford FC

Garda szuka sprawców pobicia
fot. Buzz.ie

Garda w Tramore szuka sprawców pobicia trenera Waterford FC, Alana Reynoldsa, który został zaatakowany przez nieznanych sprawców w niedzielę w nocy po wyjściu z pubu.

Reynolds spędził wieczór z przyjaciółmi w pubie The Old Forge w Tramore oglądając finał Ligi Mistrzów. Tuż po wyjściu z pubu, około godz. 1:00 w nocy, został napadnięty i dotkliwie pobity.

Garda natychmiast wszczęła śledztwo w sprawie pobicia i w tej chwili bada zapisy z kamer zarówno w pubie, jak i okolicznych firmach. Alan Reynolds nie jest pewien czy został napadnięty przez jednego czy więcej napastników. Jednym z pierwszych zadań dla Gardy będzie ustalenie ile osób brało udział w pobiciu.

W niedzielę wieczorem klub piłkarski Waterford FC wydał jedynie krótkie oświadczenie. Stwierdzono w nim, że trener Reynolds trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami wynikłymi z dotkliwego pobicia.

Wedle wstępnych informacji Reynolds doznał pęknięcia żuchwy i złamania kostki. Dodatkowo poważne uszkodzenie oka może wymagać szybkiej interwencji chirurgicznej.

Garda z Tramore apeluje do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu okoliczności i sprawców pobicia o kontakt z lokalnym posterunkiem.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.