Komedia „Juliusz” w kinach w Irlandii od 28 września

Komedia "Juliusz"Już od 28 września w kinach w całej Irlandii pojawi się rewelacyjna polska komedia „Juliusz”. W roli tytułowej zobaczymy Wojciecha Mecwaldowskiego, a obok niego występuje plejada polskich gwiazd – Jan Peszek, Anna Smołowik, Rafał Rutkowski, Abelard Giza i Kacper Ruciński.

Gościnne role w filmie zagrali również tacy aktorzy jak: Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra, Maciej Stuhr, Krystyna Janda. Twórcami „Juliusza” jest ten sam zespół, który na swoim koncie ma już hitową „Planetę Singli”, reżyserem filmu jest debiutujący w tej roli Aleksander Pietrzak.

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie.

Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

Więcej informacji na temat filmu oraz pokazów w Irlandii już wkrótce na stronie dystrybutora. A trailer mona obejrzeć już dziś.

Zapraszamy i polecamy.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.