Leo Murphy szuka uśmiechniętych twarzy

Leo Murphy szuka uśmiechniętych twarzy
Foto: Pexels.com
Jeden z najbardziej znanych fotografów w Waterford, Leo Murphy, wraz z synem Davidem, rozpoczyna kolejną edycję akcji charytatywnej Happy Faces. Jak co roku, jego studio fotograficzne otwarte zostanie dla klientów, którzy za 25 euro będą mogli otrzymać portret swojego uśmiechniętego dziecka. Podobna akcja charytatywna organizowana jest już po raz dwunaty, a wszystkie dochody przenzaczone są w tym roku na grupę Down Syndrome (Oddział Waterford i Kilkenny).

Wszelkie koszty związane z wykonaniem portretów zostaną pokryte przez Leo i Davida. Sama akcja potrwa od 17 do 21 kwietnia, a zapisy na wykonanie zdjęć przyjmowane są przez strony na Facebooku Leo Murphy Photography i David Murphy Studio, oraz pod telefonem 051 872539.

– To wspaniała akcja i zawsze chętnie pomagamy w zbieraniu funduszy na szczytny cel. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wsparli nas do tej pory i zaprosić do tegorocznej edycji. Mamy nadzieję spotkać starych znajomych oraz liczne nowe twarze – powiedział Leo Murphy.
Leo Murphy szuka uśmiechniętych twarzy
Leo Murphy

Wybrana w tym roku organizacja charytatywna, Down Syndrome Ireland, wspiera rodziny wychowujące dzieci dotknięte zespołem Downa. Dzięki hojnemu wsparciu wolontariusze mogą zajmować się dziećmi w każdym wieku, a także osobami dorosłymi, które potrzebują pomocy. Wsparcie udzielane osobom z zespołem Downa pozwala im rozwijać umiejętności oraz osiągać sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Organizacja Down Syndrome prowadzi między innymi zajęcia logopedyczne, terapię zajęciową oraz organizuje wiele innych zajęć dla osób z zespołem Downa.

Więcej o akcji Happy Faces 2018 oraz o działalności Down Syndrome Ireland można dowiedzieć się na stronie organizacji.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.