Lotek prezentuje „Bałagan na strychu”

LotekJuż 27 kwietnia w teatrze Garter Lane w Waterford wystąpi Łukasz „Lotek” Lodkowski ze swoim autorskim programem „Bałagan na strychu”. Dzień wcześniej ten porywający publiczność komik będzie bawił publiczność w Cork, a dzień później – w Dublinie.

„Lotek” to jeden z najbardziej energetycznych i najpopularniejszych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Jest naturalnie śmieszny, a niektórzy twierdzą, że nie musi nawet się odzywać, żeby śmieszyć. Wszystkie elementy, które posiada – od głosu, poprzez mimikę, gestykulację i przekazywane treści, bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania jak najliczniejszych tłumów.

W Waterford, podobnie jak i na pozostałych występach w Irlandii zaprezentuje swój najnowszy program, którym od pewnego czasu rozbawia polską publiczność do łez. Warto pamiętać, że występy „Lotka” przeznaczone są dla widzów pełnoletnich, czyli tych, którzy ukończyli 18 lat.

W imieniu organizatorów, oraz samego komika zapraszamy 26 kwietnia do City Limits Comedy Club w Cork, 27 kwietnia do Garter Lane Arts Centre w Waterford i 28 kwietnia do Laughter Lounge w Dublinie

Bilety na wszystkie występy dostępne są na stronie www.koncerty.ie. Zdecydowanie polecamy wcześniejszą rezerwację, bowiem rozchodzą się one niczym przysłowiowe ciepłe bułeczki.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.