Milion euro dla grupy znajomych z pracy

Milion euro dla grupy znajomych
fot. Pixabay.com

Na początku czerwca grupa współpracowników, która wspólnie grała w Lotto, odebrała czek na okrągły milion euro wygrany w loterii Ireland Only Raffle. Wygrany los sprzedany został na stacji benzynowej w Tramore, a grupa pragnąca zachować anonimowość, także pochodzi z okolic tego nadmorskiego miasteczka.

Członkowie grupy dowiedzieli się o wygranej już 1 czerwca i przez cały długi weekend hucznie cieszyli się ze swojego szczęścia. Samą wygraną odebrali z siedziby Lotto w Dublinie dopiero po tygodniu.

Wybór miejsca zakupu zwycięskiego losu był całkowicie przypadkowy, bowiem jeden z członków grupy po prostu zatrzymał się tam, by kupić kanapkę na lunch. Grupa grywająca wspólnie w Lotto od września zwykle kupuje losy gdzie indziej.

– Zapłacimy wszystkie rachunki i pomyślimy o jakichś wakacjach – odpowiedział jeden z członków grupy na pytanie o swoje plany związane z wygraną.

Także pozostali mają podobne plany i nie zamierzają zbyt wystawnie obchodzić samej wygranej.

Łut szczęścia
– To niezwykłe szczęście, że udało nam się wygrać po zaledwie 10 miesiącach grania. Pamiętam moment, kiedy w sobotni ranek sprawdziłem kupon i maszyna poleciła mi skontaktowanie się z główną siedzibą Lotto. W pierwszej chwili nie wiedziałem o co chodzi i ani przez chwilę nie podejrzewałem, że wygraliśmy milion – opowiada członek grupy, który kupił los. – Od razu sprawdziłem numery i wiedziałem, że to nie my trafiliśmy główną wygraną. Dopiero po chwili zwróciłem uwagę na dodatkowy numer loterii. Chyba przez godzinę siedziałem w samochodzie i upewniałem się, że to właściwe numery.

Jego współpracownicy wspominają, że kiedy dowiedzieli się o wygranej, dosłownie nie byli w stanie pracować. Każdy z nich myślał i rozmawiał tylko o wygranej i ostatecznie postanowili zamknąć firmę w porze lunchu.

Wraz z członkami grupy w dublińskiej centrali Lotto zjawiła się Elaine Farrell, właścicielka stacji benzynowej, na której kupiono zwycięski los. Ona sama otrzymała czek na 5 000 euro. Jak sama stwierdziła, całą sumę zainwestuje w stację, a przede wszystkim kupi nowy ekspres do kawy.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.