Noah zebrał 100 000 euro

100 000 euro
fot. Noah’s Wish to Walk

Rodzice Noah Sullivana ogłosili, że zbiórka pieniędzy na operację przywracając chłopcu władzę w nogach została zakończona sukcesem. Oznacza to, że zebrano 100 000 euro potrzebne na operację w Stanach Zjednoczonych i późniejszą rehabilitację. 

Rodzice chłopca, który cierpi na porażenie mózgowe serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do sukcesu zbiórki, a także firmom i organizacjom, które wspierały zbiórkę.

– Mieszkańcy Waterford, ale także innych rejonów Irlandii przeszli samych siebie i okazali wielkie serce. Dzięki nim nasz mały Noah będzie mógł przejść skomplikowaną operację zaplanowaną na październik w szpitalu w St. Louis. Pieniądze pozwolą także sfinansować jego długotrwałą fizjoterapię. Być może już niedługo, dzięki wsparciu ludzi dobrej woli, będziemy mogli zobaczyć jak Noah chodzi po ulicach Waterford – napisali w oświadczeniu rodzice chłopca. 

Zbiórka rozpoczęła się pięć miesięcy temu i przez ten czas zaangażowało się w nią tysiące ludzi. Wielu z nich poświęcało nie tylko pieniądze, ale także swój czas i umiejętności, by spełnić marzenie małego Noah Sullivana.

Cała zebrana suma, 100 000 euro, zostanie przeznaczona na leczenie chłopca i jego terapię pooperacyjną. Zdaniem lekarzy w Stanach Zjednoczonych Noah ma duże szanse na odzyskanie władzy w nogach, jednak prawdopodobnie czeka go fizjoterapia, która może potrwać nawet trzy lata.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.