„Planeta Singli 2” w kinie Odeon w Waterford

Planeta SingliJuż w najbliższy weekend w kinach w całej Irlandii obejrzeć będzie można film „Planeta Singli 2”, czyli jeden z najbardziej wyczekiwanych hitów kinowych tego roku. Jest to kontynuacja filmu, w którym zakochały się miliony widzów.

W listopadzie 2018 roku na kinowe ekrany jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja, powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha. Na ekranie nie zabraknie też wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz.

Czym zaskoczy widzów nowa „Planeta Singli”? Ania (Agnieszka Więdłocha) już nie będzie szarą myszką, a jej mama (Danuta Stenka) przejdzie spektakularną metamorfozę. Tomek (Maciej Stuhr) pozostanie cynicznym i pełnym sarkazmu showmanem, dla którego miłość
wciąż jest nowym doświadczeniem.

Planeta Singli

Życiowe zmiany pojawią się również u Oli (Weronika Książkiewicz) i Bogdana (Tomasz Karolak). Ale w „Planecie Singli 2” zobaczymy także zupełnie nowe postaci: tajemniczego Aleksandra (Kamil Kula), wielobarwną stylistkę Kasię (Julia Kuczyńska, Maffashion) i rockandrollowca (Witold Paszt).

Czy głównemu bohaterowi uda się oprzeć czarowi Beaty (Izabella Miko)? To wszystko w „Planecie Singli 2”, a o wiele więcej w kinach już od 23 listopada. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery.

„Planeta Singli 2” w kinie Odeon w Waterford już od najbliższego piątku, a zwiastun można zobaczyć już teraz. Zapraszamy.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.