Polska Szkoła zaprasza na Turniej Szóstek Piłkarskich

Turniej Szóstek PiłkarskichPolska Szkoła w Waterford zaprasza na Drugi Turniej Szóstek Piłkarskich, który odbędzie się 8 czerwca w trakcie Pikniku Rodzinnego będącego częścią Festiwalu PolskaEire. Będzie to jednocześnie turniej eliminacyjnych do głównego turnieju, który zostanie rozegrany tydzień później na boiskach Ballymun United w Dublinie.

Ogólnoirlandzki Turniej Szóstek Piłkarskich nazwany PolskaEire Cup jest organizowany przez FC Blue Magic oraz Ambasadę RP w Dublinie. Będzie on szansą do zaprezentowania lokalnych drużyn, nie tylko polskich, na dużej sportowej arenie w stolicy kraju.

W II Turnieju Szóstek Piłkarskich w Waterford oprócz drużyn U 10 i U 12, które będą walczyły o miejsce w dublińskich finałach, wezmą udział także drużyny U 15 oraz Seniorzy. W ubiegłym roku turniej cieszył się dużą popularnością, a organizatorzy mają nadzieję ściągnąć jeszcze więcej drużyn w tym roku. Ze względu na ograniczenia czasowe ilość miejsc jest także ograniczona a o uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Dla najlepszych drużyn, które staną na podium przewidziane są specjalne puchary i medale, a dla najlepszych strzelców – również nagrody indywidualne. Wpisowe na turniej to 50 euro, a w tej cenie każdy zawodnik otrzyma zestaw z grilla. Wszelkich informacji udziela główny organizator turnieju Mariusz Kupisiak, z którym można skontaktować się drogą mailową (mario1974@onet.eu). Pod tym samym adresem do 28 maja przyjmowane są zgłoszenia na turniej.

Głównym sponsorem imprezy jest sieć sklepów Mróz.IE Exclusive, która dostarczy zawodnikom występującym w dwóch najmłodszych kategoriach soki, wodę, batoniki i owoce.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.