Przejazd rowerowy wesprze Waterford Walls

Przejazd rowerowy wesprze Waterford Walls
fot. Waterford Walls

W najbliższy czwartek Waterford Walls, festiwal sztuki graffiti, organizuje przejazd rowerowy Waterford Greenway, który ma pomóc zebrać fundusze potrzebne, by odzyskać sprzęt skradziony podczas włamania do magazynu. W trakcie przejazdu zaprezentowane będą prace artystów wzdłuż trasy spacerowo-rowerowej.

Przejazd rozpocznie się o godz. 17.00 w Kilmacthomas i zostanie poprowadzony przez przewodnika z Waterford Walls, który opowie nie tylko o samych pracach, ale także o artystach, którzy je wykonali. Zainteresowani mogą skorzystać z własnych rowerów lub wypożyczyć je z lokalnej wypożyczalni.

Po zakończeniu przejazdu uczestnicy i ich rowery zostaną przewiezieni do centrum Waterford, pod siedzibę festiwalu, gdzie zaprezentowany zostanie tegoroczny program. Cała impreza zakończy się około godz. 20.00 w Tully’s Bar przy O’Connell Street koncertem lokalnego zespołu.

– Będziemy zbierać fundusze na potrzebny sprzęt. Apelujemy do wszystkich, którzy chcieliby nas wspomóc o przyłączenie się do przejazdu. Do tej pory, od chwili włamania, otrzymaliśmy ogromne wsparcie – mówi Edel Tobin, pomysłodawczyni festiwalu.

Organizatorzy zwrócili się także o pomoc do różnych organizacji działających w Waterford i według słów Edel, otrzymali silne wspracie marterialne i finansowe.

– Jeśli ktokolwiek chciałby nas wspomóc w jakikolwiek sposób, jesteśmy otwarci na propozycje. Można zostać sponsorem drabiny lub innego sprzętu, albo złożyć dowolny datek w naszej siedzibie, lub poprzez naszą stronę www.waterfordwalls.ie – mówi Edel.

Zainteresowani przejazdem rowerowym mogą rejestrować się z wyprzedzeniem na stronie www.eventbrite.ie, aby umożliwić organizatorom ocenę liczby uczestników.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.