„Serce nie sługa” już wkrótce w kinie w Waterford

Serce nie sługaJuż wkrótce w kinie Odeon zobaczyć będzie nową polską komedię romantyczną „Serce nie sługa” z Romą Gąsiorowską i Pawłem Domagałą w rolach głównych.

Jak mówi autorka scenariusza Karolina Szymczyk-Majchrzak film jest inspirowany prawdziwą miłością i opowiada o jej poszukiwaniu we współczesnym świecie. Jednocześnie jest to zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę.

Daria i Filip – główni bohaterowie filmu – znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny Piotruś Pan i łamacz damskich serc. Po kolejnej upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko.

Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? Czy może w chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany?

Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim – czy może trwać wiecznie?

Możecie przekonać się o tym sami idąc do kina na „Serce nie sługa”. W kinach Odeon w całej Irlandii już od 26 października. A więcej informacji o samym filmie na www.polskiekino.ie.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.