Supermacs planuje inwestycje w Waterford

Supermacs
fot. Supermacs

Założyciel i właściciel sieci fast foodów Supermacs, Pat McDonagh, twierdzi, że Waterford oferuje niezwykłe perspektywy rozwoju biznesu. Dlatego kolejną dużą inwestycję planuje właśnie w Waterford.

Zgodnie z jego zapowiedzią już w ciągu najbliższych miesięcy rozpocznie się budowa nowej restauracji Supermacs, która zlokalizowana będzie przy Cork Road naprzeciwko centrum sportowego RSC. Nowa restauracja będzie oferowała możliwość kupienia jedzenia prosto z samochodu (tzw. drive-through).

– Waterford jest jednym z największych miast w Irlandii i już wkrótce czeka je wspaniałą przyszłość, głównie ze względu na duże inwestycje planowane w samym mieście jak i w jego okolicach. Znaleźliśmy fantastyczną lokalizacją dla naszej nowej restauracji i mamy nadzieję także przyczynić się do rozwoju miasta – mówi Pat McDonagh.

Jego zdaniem usytuowanie nowej inwestycji w pobliżu WIT oraz dużego obiektu sportowego zapewni restauracji znaczące dochody i sprawi, że będzie ona regularnie odwiedzana przez stałych klientów. W tej chwili podpisywane są ostatnie kontrakty, a prace budowlane mają się rozpocząć w ciągu najbliższych miesięcy. Nowa restauracja Supermacs ma być gotowa przed tegorocznym Bożym Narodzeniem.

– Musimy jeszcze wyjaśnić kilka pomniejszych kwestii prawnych, ale zapewniam, że już wkrótce ruszą prace budowlane, a pierwszych klientów zaprosimy już w grudniu – twierdzi Pat McDonagh.

Nowy Supermacs będzie zatrudniał 40-50 osób, a proces rekrutacji i szkoleń rozpocznie się już wkrótce.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.