Supermarket na Ballybricken otworzy się pod marką Centz

Supermarket na BallybrickenCharakterystyczny budynek na Ballybricken, który przez wiele lat służył jako supermarket i który znany jest jako „Bescos” został wykupiony i zostanie ponownie otwarty w październiku. Będzie się w nim mieścił sklep Centz, irlandzki odpowiednik brytyjskiego Dealz.

W tej chwili Centz posiada dziesięć sklepów w Irlandii, głównie w rejonie Dublina. Otwarcie supermarketu w Waterford, który będzie jednym z największych, ma być początkiem kolejnego etapu ekspansji firmy na nowe rynki.

W sklepach Centz większość produktów kosztuje 1,5 euro, a firma oferuje artykuły podobne do tych, które znaleźć można w tego typu sklepach.

Budynek „Bescos” stał nieużywany od roku 2007, kiedy został częściowo uszkodzony w pożarze. Kiedy otwarto go po raz pierwszy w roku 1963 mieścił się tam pierwszy w Waterford i bardzo popularny supermarket.

Właściciele okolicznych firm na Ballybricken cieszą się, że po tylu latach budynek zostanie ponownie ożywiony. Ma szansę przyciągnąć to dodatkowych klientów, a przede wszystkim sprawi, że na Ballybricken przestaną straszyć puste witryny największego znajdującego się tam sklepu.

Z informacji uzyskanych od firmy Centz wynika, że w tej chwili trwa montaż wyposażenia sklepu, wkrótce zostanie uruchomiona rekrutacja, tak by w październiku sklep mógł zacząć działać.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.