Truck & Motor Show znów zawita do Tramore

Truck & Motor ShowPotężne ciężarówki, stare samochody, koncerty i występy – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników Truck & Motor Show, który zorganizowany zostanie w majowy długi weekend w Tramore. Będzie to już ósma tego typu impreza na torze wyścigów konnych w Tramore i organizatorzy zapowiadają, że będzie jedną z największych tego typu w całej Irlandii. 

Do Tramore zjeździe setki ciężarówek i starych samochodów z całego kraju oraz z Wielkiej Brytanii. Niewątpliwą atrakcją będzie możliwość obejrzenia ręcznie budowanych pojazdów, z których każdy jest swoistym unikatem. Wśród wystawców znajdą się także artyści malujący na karoseriach prawdziwe dzieła sztuki.

Tegoroczny Truck & Motor Show będzie imprezą rodzinną i organizatorzy zapewniają, że mnie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Będą oni mieli do dyspozycji liczne dmuchane zamki, place zabaw i strefy gier dla dzieci w każdym wieku.

Po raz pierwszy w ośmioletniej historii imprezy przez pełne dwa dni uczestników będą zabawiać zespoły country występujące na Volvo Stage. Na scenie, oprócz licznych lokalnych artystów, zobaczymy między innymi irlandzkie gwiazdy muzyki country – Paula Kelly, Seamusa Moore i Pamelę Gilmartin.

Już od rana 3 maja mieszkańcy Waterford i okolic będą mieli okazję podziwiać zjeżdżające do Tramore samochody i ciężarówki. Wielu kierowców planuje utworzyć spektakularne konwój, które ze wszystkich stron Irlandii będą jechały ku nadmorskiej miejscowości pod Waterford.

Bilety na Truck & Motor Show są już dostępne online na stronie www.waterfordtruckshow.com w cenie 16 euro za dwa dni i 10 euro za jeden dzień. Dzieci w towarzystwie dorosłych wchodzą na imprezę za darmo. Organizatorzy zapowiadają, że wszystkie dochody zostaną przekazane ratownikom morskim z Tramore.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.