WaterPOL zaprasza chętnych do współpracy

WaterPOL
fot. Pexels.com

Masz tzw. lekkie pióro? Interesujesz się tym co się dzieje wokół Ciebie? Masz ochotę przekazać coś lokalnej społeczności? A może masz coś ciekawego do opowiedzenia czy napisania? Jeśli tak, WaterPOL chętnie przygarnie Cie pod swoje skrzydła. Działamy lokalnie i szukamy osób z Waterford i okolic chętnych podjąć się współpracy jako korespondenci, felietoniści, a może specjaliści od nowych działów na stronie.

A może robisz dobre zdjęcia albo kręcisz ciekawe filmy? Może masz inną pasję, którą chciałbyś lub chciałabyś pokazać szerszej publiczności? Może masz niezwykłe umiejętności i chcesz się nimi podzielić z innymi, albo prowadzić poradnik na dowolny temat?

Nie musisz posiadać umiejętności pisania wielokrotnie złożonych zdań siedmiosylabowcami. Znacznie bardziej potrzeba kogoś, kto interesuje się lokalną społecznością, lokalną polityką, lokalnym sportem i umie o nich ciekawie opowiadać. Szukamy pasjonatów, którzy w jasny i przejrzysty sposób potrafią napisać, co myślą. Takich, dla których pisanie jest pasją, a pisanie dla WaterPOLa będzie okazją do podzielenia się tą pasją z innymi.

Możliwości jest wiele, a jeśli sądzisz, że cokolwiek z tego, co napisane powyżej jest o Tobie – napisz do nas. Czekamy i przeczytamy każdy list. Napisz coś o sobie i o tym, czym możesz wspomóc WaterPOL, tak by stał się portalem polskiej społeczności z prawdziwego zdarzenia. Tak aby była to strona tworzona przez ludzi dla ludzi.

Nie wymagamy dziennikarskiego przygotowania. Nie będziemy zaglądać w papiery czy patrzeć na cenzurki szkolne. Interesuje nas chęć do działania i pasja, a jaką i Ty możesz współtworzyć WaterPOL.

Zapraszamy!

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.