WIT zaprasza przyszłych studentów na Wieczór Otwarty

WIT zaprasza przyszłych studentów na Wieczór Otwarty
Foto: Waterford Institute of Technology

Już w najbliższy wtorek, 17 kwietnia, WIT zaprasza przyszłych studentów na Wieczór Otwarty. Potrwa on od 17:30 do 19:30 na kampusie przy Cork Road. W trakcie wieczoru uczniowie planujący rozpocząć studia na Waterford Insitute of Technology będą mieli okazję zapoznać się z uczelnią. Obecni studenci i wykłądowcy będą także przedstawiać szczegółową ofertę akademicką uczelni.

Zdaniem organizatorów do WIT powinni wybrać się nie tylko sami przyszli studenci, ale także ich rodzice, którzy mogą chcieć zapoznać się z kampusem oraz z możliwościami uzyskania zakwaterowania studenckiego, stupendiów czy dofinansowania do studiów.

Wszyscy odwiedzający tego dnia uczelnię będą zaproszeni na główną aulę WIT, gdzie otrzymają ogólne informacje dotyczące uczelni. Następnie będą mogli spotkać się z przsedstawicielami poszczególnych wydziałów i zadać im nurtujące ich pytania.

W przyszłym roku akademickim WIT zaoferuje 70 różnorodnych kierunków studiów, które rozpoczynają się we wrześniu. Uczniowie szkół średnich zainteresowani studiowaniem na uczelni w Waterford powinni złożyć wnioski poprzez elektroniczny system rejestracji do 1 maja, do godz. 17:15.

Więcej informacji na temat Wieczoru Otwartego można znaleźć na stronie internetowej WIT. Osoby które nie będą w stanie dotrzeć na uczelnię we wtorek mogą na tej samej stronie zarezerwować wycieczkę z przewodnikiem po kampusie i po wydziałach.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.