Witamy ponownie!

portal lokalny polskiej społeczności

Po kilku latach przerwy i niebytu WaterPOL wita ponownie stałych i starych czytelników, oraz tych nowych dopiero zaczynających swoją przygodę z lokalnym portalem polskiej społeczności w Waterford.

Startujemy od tak zwanego całkowitego zera, gdyż archiwum poprzedniej strony jest niedostępne i dostępne już nie będzie. Nie ma jednak co załamywać rąk i martwić się o to, co było. Trzeba śmiało spojrzeć w przyszłość i zacząć tworzyć nową jakość.

Z założenia WaterPOL ma kontynuować tradycje informowania Was, drodzy czytelnicy, o tym co dzieje się w mieście i okolicach. Pojawiać się będą także wiadomości z rejonów dalszych niż miasto czy hrabstwo, jeśli tylko uznamy je za ciekawe.

Ponadto chcemy, aby lokalny portal polskiej społeczności w pełni zasłużył sobie na to miano, i aby znalazło się tutaj miejsce na sprawy szeroko rozumianej polskiej społeczności w Waterford. Także na to wszystko, co może Was interesować, od polityki, poprzez ogrodnictwo, sport, szeroko rozumianą rozrywkę, po kulinaria.

Z założenia WaterPOL ma być miejscem tworzonym dla czytelników, ale także przez czytelników.

Lokalny portal polskiej społeczności zaprasza do współpracy

Dlatego już dziś chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do współtworzenia tej strony, albo do wyrażania swoich potrzeb i pomysłów. Osoby chętne włączyć się we współtworzenie WaterPOLa mogą śmiało pisać na waterpol@waterpol.org, a każdy email zostanie uważnie przeczytany i wzięty pod uwagę. Pod tym samym adresem przyjmujemy wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania strony oraz zamieszczonej treści.

lokalny portal polskiej społeczności
Foto: Lukas (Pexels)

A tymczasem, żeby nie przedłużać, zapraszamy serdecznie do przeglądania WaterPOLa, regularnego tutaj zaglądania, udostępniania artykułów szerszej publiczności. A także oczywiście do komentowania. W tej chwili dostępne są komentarze domyślne systemu WordPress, na którym oparta jest strona, oraz komentarze dla użytkowników Facebooka. Oczywiście w miarę rozwoju portalu, mogą pojawić się nowe opcje komentowania i interakcji z treścią. Ale nie uprzedzajmy faktów i cieszmy się z tego, co jest.

Witamy ponownie i zapraszamy. I mamy nadzieję często gościć na waszych komputerach, tabletach czy komórkach.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.